Рішення щодо відмови в позовних вимогах кредитора про стягнення заборгованості

Категорія справи

: Цивільні справи; Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу.

Надіслано судом: 23.08.2017. Зареєстровано: 23.08.2017. Оприлюднено: 29.08.2017.
Дата набрання законної сили: 15.11.2017
Результат оскарження 23.05.2018 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ: залишено рішення апеляційної інстанції без змін, рішення першої інстанції набрало законну силу

Рішення щодо відмови в позовних вимогах кредитора про стягнення заборгованості

  14.08.2017

 

 

РІШЕННЯ

                                                   ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

14 серпня 2017 року                         Оболонський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді                                                                         Майбоженко А.М.

при секретарі                                                                                                Ковган О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом  Публічного акціонерного товариства  Комерційний  банк «ПриватБанк»  до   ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

керуючись ст. 209 ЦПК України, суд, –

В И Р І Ш И В:

У задоволені позовних вимог Публічного акціонерного товариства  Комерційний  банк «ПриватБанк»  до   ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,- відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду  подається Апеляційному суду м.Києва через Оболонський районний суд м.Києва протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:                                                           А.М.Майбоженко