Рішення щодо ЧАСТКОВОГО задоволення позовних вимог кредитора

Рішення щодо ЧАСТКОВОГО задоволення позовних вимог кредитора

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

                          (вступна та резолютивна частини)

13 лютого 2018 року                                                                                  місто Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі :

головуючого – судді Філюк Т.М.,

при секретарі Бортнюк А.В.,

з участю представника відповідача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, –

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_2 ( місце проживання АДРЕСА_1; РНОКПП НОМЕР_1) в користь товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» (місцезнаходження 01032, м. Київ, вул. Саксаганського,133а; ЄДРПОУ 37356833) заборгованість за кредитним договором в сумі 17920 грн, що складається з отриманого траншу в сумі 7000 грн, плати за користування траншем в сумі 1960 грн, та пені в сумі 8960 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр»  1600 грн. понесених судових витрат.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення, в разі проголошення вступної та резолютивної частини рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Повний текст рішення буде складено 22 лютого 2018 року.

Суддя    

Луцького міськрайонного суду                                                 Т.М.Філюк