Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса щодо стягнення боргу таким що не підлягає виконанню

Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса щодо стягнення боргу таким що не підлягає виконанню

РІШЕННЯ

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частини)

10 серпня 2018 року                                  Менський районний суд Чернігівської області

в складi:

головуючого – суддi Сова Т.Г.

секретаря судового засідання Бреус Н.В.

за участі сторін :

представника відповідача Рожко С.М.     розглянувши у вiдкритому судовому засiданнi в залі суду м. Мена Чернiгiвської областi в режимі відеоконференції з Чернігівським районним судом Чернігівської області цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Публічного Акціонерного Товариства Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК» ( ПАТ КБ « Приватбанк») про визнання виконавчого напису нотаріуса за № 12337 в реєстрі , вчиненого 23.11.2017 Приватним нотаріусом Чернігівського міського нотаріального округу Завалієвим А.А. , яким пропонується стягнути з ОСОБА_3 на користь ПАТ КБ «Приватбанк» , заборгованість за кредитним договором від 24 січня 2006 року , таким що не підлягає виконанню ,

В С Т А H О В И В:

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов’язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст. 4,12, 258-259, 264-268 ЦПК України, ст. 88 Закону України « Про нотаріат » , ст. 18 Закону України Про захист прав споживачів» , ст. 11 Закону України « Про споживче кредитування » , ст. 3 Конституції України ,

В И Р I Ш И В:

      

       Позовні вимоги ОСОБА_3 до Публічного Акціонерного Товариства Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК» ( ПАТ КБ « Приватбанк») – задовольнити .

Визнати виконавчий напис нотаріуса   за № 12337 в реєстрі    вчиненого 23.11. 2017 Приватним нотаріусом Чернігівського міського нотаріального округу Завалієвим А.А. , яким пропонується  стягнути з ОСОБА_3  на користь  ПАТ КБ «Приватбанк» ,  заборгованість за  кредитним договором від 24 січня 2006 року таким що не підлягає виконанню  .

Стягнути з  Публічного Акціонерного Товариства Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК» ( ПАТ КБ « Приватбанк») судовий збір у розмірі 1 762 грн. за розгляд справи .

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Чернігівської області через Менський районний суд Чернігівської області протягом 30 днів з моменту його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвали суду не були вручені у день його (її) проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення буде виготовлено 15 серпня 2018 року.

Суддя                                                                                                                           Т.Г. Сова