Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса Колейчика Володимира Вікторовича на суму 9 933,54 грн. щодо стягнення боргу на користь ТОВ “Фінансова компанія “Довіра та гарантія” таким що не підлягає виконанню

Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса Колейчика Володимира Вікторовича на суму 9 933,54 грн. щодо стягнення боргу на користь ТОВ “Фінансова компанія "Довіра та гарантія” таким що не підлягає виконанню

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 грудня 2020 року м. Кодима

Категория: исполнительная надпись нотариуса по кредиту

Кодимський районний суд Одеської області у складі:
головуючого – судді Калашнікової Т.О.,
при секретарі Поліковській О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом адвоката по кредитам, який діє в інтересах ОСОБА_1 , до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Довіра та гарантія»”, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору – приватний нотаріус Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимир Вікторович, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

У зв`язку з необхідністю затрати певного часу для складання повного рішення суду та відповідно до ч. 1 ст. 268 ЦПК України, суд приходить до висновку про можливість проголошення в даному судовому засіданні скороченого рішення (вступної та резолютивної частини). Повне рішення суду буде складено 16 грудня 2020 року.
Керуючись ст.ст. 258, 259, 264, 265 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовні вимоги кредитного адвоката, який діє в інтересах ОСОБА_1 , до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Довіра та гарантія»”, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору – приватний нотаріус Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимир Вікторович, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, – задовольнити повністю.
Визнати таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис № 9790 від 28.04.2020 року, вчинений приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимиром Вікторовичем, про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Довіра та гарантія», заборгованості за кредитним договором у розмірі 8933 (вісім тисяч дев`ятсот тридцять три) гривні 54 копійки та 1000 гривень за вчинення виконавчого напису, а всього на загальну суму в розмірі 9933 (дев`ять тисяч дев`ятсот тридцять три) гривні 54 копійки.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Довіра та гарантія» (код ЄДРПОУ 38750239, місце знаходження: вул. Авіаконструктора І. Сикорського, 8, м. Київ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) судовий збір сплачений позивачем, в розмірі 840 (вісімсот сорок) грн. 80 коп.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заочне рішення може бути переглянуте Кодимським районним судом Одеської області за письмовою заявою відповідача протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд – якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Одеського апеляційного суду через Кодимський районний суд Одеської області протягом тридцяти днів з дня складення тексту рішення.
Учасник справи, якому рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому відповідного рішення.

Суддя
Кодимського районного суду